První vystoupení PARAMORE na jarním turné v Knoxville

29. dubna 2010 v 18:52 | Renesmee Carlie Cullen |  News
Překládala jsem to asi dvě hodiny,takže PROSÍM pokud někdo chce kopírovat,tak pouze s mojim zdrojem,dík ness.


Knoxville
Den,kdy začalo jarní turné byl pouze důkazem toho,kolik fanoušků získají Paramore každý den, noc po noci: Hudba byla vyčerpávající,punková (jako svěží předměstská hudba), a byla úžasně energická. Je to rock 'n roll pro teenagery, ale zaujme i starší generaci.
V pondělí v Knoxville, TN Civic Coliseum, Paramore zaspívali 17 písní z jejich nového alba, Brand New Eyes, které SPIN vybral jako the best albums of 2009. Hráli pro 6000 šílených fanoušků,ta pětka hrála energicky, precizně, a kromě toho měli mladistvou fantazii.

Oblečená v jasně žlutém tričku bez rukávů s nápisem "Security," ,kalhoty s leopardím potiskem, a černých teniskách, zpěvačka Hayley Williams začala celou show skákáním okolo pódia,jako by jí vystřelili. Hayley Williams i ostatní ze skupiny -- kytarista Josh Farro a Taylor York, bubeník Zac Farro, a basista Jeremy Davis -- vypadali,jako by byli zavření v tourbusu moc dlouho -- po tom všem se vydají na turné do Evropy, Asie, a Australie.

Celý 75 úvod (složený z otevírání dárků od Relient K and fun.) byl upjatý a nesmyslný. Byl to jen trik,než se nainstalovala světla. Ve skutečnosti byla technika proti kapele. Williams měla problém se svojim sluchátkem a mikrofonem.

I nálada byla skvělá. "Cítím tady lásku a chci o ní zpívat, takže tohle je píseň o lásce," řekla Williams před Brand New Eyes' "The Only Exception," ,akustickou baladou o odhalování emocí,čímž odbočili od svých obvyklých textů o zlomených srdcí a zápasech o něčí srdce. Ale taky tam bylo plno jiných písniček: V "Brick by Boring Brick," ukázala rockerka i svou druhou stránku, viděl jsem Williams naštvanou z toho,že se pokazil její sen.

V "Ignorance" -- písničce "o tom,kdo soudí,vybírá a zradí," Williams told SPIN -- zpívá okolo smutných nu-metalových kytaristů: "Kde je tvoje kladivo? Tvá porota? Kde se ztratila má všednost? Blbost je tvůj nový nejlepší kámoš!" V "Playing God," řekla něco podobného: "Nezasloužíš si vidět,když vidíš jen sám sebe!"
Je to těžké -- a řadí to Paramore mezi super hvězdy. Poznatek ze včerejška: "Pokud jste už byli na vystoupení Paramore,tleskejte," řekla se Williams a publikum jí odpovědělo srdečným potleskem. "A teď zatleskejte,pokud je to vaše první vystoupení Paramore," řekla. Množství lidí,které zatleskalo bylo neskutečné. "Vítejte v rodině," usmála se zpěvačka s ohnivými vlasy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké je tvoje nejoblíbenější CD od Paramore?

All we know is falling
RIOT!
Brand new eyes

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama