Modli se,Mysli,přej si,požehnej se?

26. dubna 2010 v 19:13 | Renesmee Carlie Cullen |  Hayley
source:www.paramore.net
přeloženo:Renesmee
Kopíruj pouze se zdrojem:www.love-sick-melody.blog.cz

*pravopisné chyby prosím ignorujte :D*

Překládala jsem to asi dvě hodiny,tak fakt prosím,pokud si to budete kopírovat,tak s mojim zdrojem,dík Renesmee

Co z toho uděláš?
a zhřešíš,když ostatní nebudou dělat to,co ty?

Hodně jsem přemýšlela o tom,že všichni z naší kapely jsou věřící...ale co,kdyby nebyli?
Nejlepší na tom být skupinou je, že se můžeme setkat s kýmkoliv jen proto,že má rád hudbu.Nejdete na show jen proto,že si myslíte,že někdo ze skupiny je sexy.Nepříjdete jen proto,že někdo ze skupiny má skvělý outfit nebo vlasy.To je jen malá součást hudby... kvůli tomu neutratíte své těžce vydělané peníze za lístek,abyste strávili celou noc koukáním na ten super účes nebo oblečení.Hudba spojuje všechny, proto jí říkáme "univerzální jazyk".A každý den děkuji bohu,že jsem součástí toho jazyku. Že ten jazyk ovládám ,abych ukázala lidem naději
,jinak bych to nedokázala.

V posledních pěti,šesti letech jsem potkala spoustu různých lidí.Lidi,kteří milovali stejného boha,jako já.Lidi,kteří ho nenáviděli.Lidi,kteří mu nerozuměli.Lidi,kteří ho nechtěli.Lidi,kteří se z něho zbláznili, Lidi kteří na něj byli naštvaní a zlomení,protože někdo jiný v něj věří.A víte,co jsem zjistila?Že
je všechny šíleně miluju.Nejlepší dárek,který vám můžu dát je otevřená mysl.Protože jí nedáváte jen sami sobě.Je to něco,co se musíme naučit,udělat,nebo se to prostě stane…?Opravdu nevím,jestli tím něčeho dosáhnu... ,ale te´d říkám,že vím,kdo jsem,protože jsem sledovala a poslouchala lidi po celém světě,se kterýma jsem se setkala.Neví,jestli to byla konverzace, rozhovor v dopise,poznámka nebo cokoliv jiného,o čem jsem nikdy neslyšela.Pokud je něco,co se vyrovná mé lásce k hudbě,tak je to vášeń lidí .

Vím,co jsem řekla,ale jste skvělí.A pořádní.Můžu být
čímkoli,čím chcete.Pamatujte si,že si musíte užívat toho,kde jste,abyste se dostali tam,kde chcete být.Vyzkoušela jsem to na sobě.A vždycky mějte otevřenou mysl.

- wow,nečekala jsem,že to všechno řeknu.Přišla jsem,aby se vás zeptala na vaše motlitby, pocity, přání,požehnání...cokoliv v co věříte...abycjh to zjistila. Onemocněla jsem před tímhle turné ,ale nechtěla jsem to zase odkládat,vím,že to dneska přejde. (2. Grad Night at Disney),ale víc mě trápí další dva víkendy.Jsem připravená na skvělé turné.A není mi zas až tak špatně.Prostě se jenom ptám na vaše motlitby.Nebo zase - v co věříte.Potřebuju být zase zdravá na 100% .

Naposledy děkuju za tohle místo,kde ,můžou přijít lidé z této komunity a komentovat...včetně mě.Miluju vás lidi,uvidíme se na turné!
Hayley
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaké je tvoje nejoblíbenější CD od Paramore?

All we know is falling
RIOT!
Brand new eyes

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama